Office 365 Connector (2.0.6) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Subject
sv: Ämne

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: error
sv: fel

en: Date
sv: Datum

en: Label
sv: Etikett

en: Client ID
sv: Klient ID

en: Welcome
sv: Välkommen

en: From
sv: Från

en: Are you sure you want to delete @name?
sv: Är du säker på att du vill ta bort @name

en: Calendar block
sv: Kalenderblock

en: API Settings
sv: API-inställningar
