Office 365 Connector (2.0.6) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Subject
ta: பொருள்

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: error
ta: பிழை

en: Date
ta: தேதி

en: Label
ta: அடையாளம்

en: From
ta: அனுப்புநர்
