Office 365 Connector (2.0.6) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Subject
te: విషయం

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: error
te: సమస్య

en: Date
te: తేదీ

en: Label
te: లేబుల్

en: From
te: నుండి
