Office 365 Connector (2.0.6) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Subject
tr: Konu

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: error
tr: hata

en: Date
tr: Tarih

en: Label
tr: Etiket

en: Welcome
tr: Hoşgeldiniz

en: From
tr: Kimden
