Office 365 Connector (2.0.6) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Label
ug: بەلگە

en: From
ug: يوللىغۇچى
