Office 365 Connector (2.0.6) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Subject
el: Θέμα

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: error
el: σφάλμα

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Label
el: Ετικέτα

en: From
el: Από

en: Are you sure you want to delete @name?
el: Είστε βέβαιοι ότι θέλετε να διαγράψετε το @name;
