Office 365 Connector (2.0.6) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Subject
eo: Temo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: error
eo: eraro

en: Date
eo: Dato

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo

en: From
eo: De
