Office 365 Connector (2.0.6) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Subject
gl: Asunto

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: error
gl: erro

en: Date
gl: Data

en: Label
gl: Etiqueta

en: From
gl: De

en: Calendar block
gl: Bloque de calendario
