Office 365 Connector (2.0.6) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Subject
gu: વિષય

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: error
gu: ભુલ

en: Date
gu: તારીખ

en: Label
gu: શિર્ષક
