Office 365 Connector (2.0.6) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Subject
hr: Naziv

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: error
hr: greška

en: Date
hr: Datum

en: Label
hr: Oznaka

en: From
hr: Od
