Office 365 Connector (2.0.6) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Subject
hu: Tárgy

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: error
hu: hiba

en: Date
hu: Dátum

en: Label
hu: Címke

en: ID
hu: Azonosító

en: Welcome
hu: Üdvözlet

en: From
hu: Honnan

en: Callback URL
hu: Visszahívási URL

en: Are you sure you want to delete @name?
hu: @name biztosan törölhető?

en: Callback url
hu: Visszahívási URL

en: Calendar block
hu: Naptár blokk
