Office 365 Connector (2.0.6) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: error
is: villa

en: Date
is: Dagsetning

en: Label
is: Merking

en: ID
is: Kenni

en: Welcome
is: Velkomin(n)

en: From
is: Frá
