Office 365 Connector (2.0.6) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Subject
ja: 件名

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: error
ja: エラー

en: Date
ja: 日付

en: Label
ja: ラベル

en: Welcome
ja: 歓迎

en: From
ja: 送信元

en: Are you sure you want to delete @name?
ja: @nameを本当に削除しても良いですか?
