Office 365 Connector (2.0.6) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Subject
ka: სათაური

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: error
ka: შეცდომა

en: Date
ka: თარიღი

en: Label
ka: სათაური

en: From
ka: ვისგან
