Office 365 Connector (2.0.6) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: error
kk: Қате

en: Date
kk: Датасы

en: Label
kk: Атауы

en: From
kk: Кімнен
