Office 365 Connector (2.0.6) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: error
km: កំហុស

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Label
km: ស្លាក

en: From
km: ពី
