Office 365 Connector (2.0.6) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Subject
lt: Tema

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: error
lt: klaida

en: Date
lt: Data

en: Label
lt: Etiketė

en: From
lt: Nuo

en: Are you sure you want to delete @name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti @name?
