Office 365 Connector (2.0.6) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Subject
ml: വിഷയം

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: error
ml: പ്രശ്നം

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Label
ml: അടയാളം
