Office 365 Connector (2.0.6) - en to ms translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ms: Padam

en: Subject
ms: Subjek

en: Disabled
ms: Dinyahbolehkan

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: error
ms: ralat

en: Date
ms: Tarikh

en: From
ms: Daripada

en: Calendar block
ms: Blok kalendar
