Office 365 Connector (2.0.6) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Subject
or: ବିଷୟ

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: error
or: ତ୍ରୁଟି
