Office 365 Connector (2.0.6) - en to si translation catalogue (9 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Subject
si: කාරණය

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: error
si: දෝෂය

en: Date
si: දිනය

en: Label
si: ලේබලය

en: Welcome
si: ආයුබෝවන්
