Office 365 Connector (2.0.6) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Subject
sq: Subjekti

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: error
sq: gabim

en: Date
sq: Data

en: From
sq: Nga
