Office 365 Connector (2.0.6) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Subject
sr: Предмет

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: error
sr: грешка

en: Date
sr: Датум

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД

en: Welcome
sr: Добродошли
