Office 365 Connector (2.0.6) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: error
th: ผิดพลาด

en: Date
th: วันที่

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: From
th: จาก
