Office 365 Connector (2.0.6) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Subject
uk: Тема

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: error
uk: помилка

en: Date
uk: Дата

en: Label
uk: Мітка

en: Client ID
uk: ID клієнта

en: Welcome
uk: Вітання

en: From
uk: Від

en: Are you sure you want to delete @name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити @name?

en: Calendar block
uk: Блок календаря

en: API settings
uk: Налаштування API

en: Client secret
uk: Пароль клієнта
