Office 365 Connector (3.0.1) - en to ht translation catalogue (7 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Type
ht: Tip

en: Subject
ht: Sijè

en: Message
ht: Mesaj

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Content type
ht: Tip kontni
