Office 365 Connector (3.0.11) - en to fr translation catalogue (27 entries)

en: Body
fr: Corps

en: Subject
fr: Objet

en: error
fr: erreur

en: Link
fr: Lien

en: Settings
fr: Paramètres

en: Name
fr: Nom

en: Save
fr: Enregistrer

en: Content type
fr: Type de contenu

en: Location
fr: Emplacement

en: File name
fr: Nom du fichier

en: Send
fr: Envoyer

en: Recipient
fr: Destinataire

en: Start date
fr: Date de début

en: End date
fr: Date de fin

en: Log in
fr: Se connecter

en: Link text
fr: Texte du lien

en: Modified
fr: Modifié

en: @time ago
fr: il y a @time

en: Default value
fr: Valeur par défaut

en: Open links in a new window
fr: Ouvrir les liens dans une nouvelle fenêtre

en: Calendar settings
fr: Paramètres de calendrier

en: Web URL
fr: URL Web

en: Chat
fr: Discussion

en: Add link
fr: Ajouter un lien

en: Edit link
fr: Lien de modification

en: API Settings
fr: Paramètres de l'API

en: API settings
fr: Paramètres de l'API
