Office 365 Connector (3.0.11) - en to he translation catalogue (25 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Type
he: סוג

en: Subject
he: נושא

en: error
he: שגיאות

en: Message
he: הודעה

en: Link
he: קישור

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Save
he: שמירה

en: Content type
he: סוג תוכן

en: Location
he: מיקום

en: File name
he: שם קובץ

en: Send
he: שלח

en: Recipient
he: נמען

en: Start date
he: תאריך התחלה

en: End date
he: תאריך סיום

en: Log in
he: כניסה

en: Link text
he: כותרת הקישור

en: Modified
he: השתנה

en: @time ago
he: לפני @time

en: Documents
he: מסמכים

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Add link
he: הוספת קישור

en: Edit link
he: עריכת קישור

en: Call
he: התקשר/י
