Office 365 Connector (3.0.11) - en to sv translation catalogue (27 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Type
sv: Typ

en: Subject
sv: Ämne

en: error
sv: fel

en: Message
sv: Meddelande

en: Link
sv: Länk

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Save
sv: Spara

en: Content type
sv: Innehållstyp

en: Location
sv: Plats

en: File name
sv: Filnamn

en: Send
sv: Skicka

en: Recipient
sv: Mottagare

en: Start date
sv: Startdatum

en: End date
sv: Slutdatum

en: Log in
sv: Logga in

en: Link text
sv: Länktext

en: Modified
sv: Modifierad

en: @time ago
sv: @time sedan

en: Documents
sv: Dokument

en: Default value
sv: Förvalt värde

en: Calendar settings
sv: Inställningar för kalender

en: Add link
sv: Lägg till länk

en: Edit link
sv: Länk för redigering

en: API Settings
sv: API-inställningar

en: Start typing to find content or paste a URL.
sv: Börja skriva för att hitta innehåll eller klistra in en URL.
