Office 365 Connector (3.0.13) - en to lv translation catalogue (25 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Type
lv: Veids

en: Subject
lv: Temats

en: error
lv: kļūda

en: Message
lv: Ziņojums

en: Link
lv: Saite

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Content type
lv: Satura veids

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: File name
lv: Faila nosaukums

en: Send
lv: Sūtīt

en: Recipient
lv: Saņēmējs

en: Start date
lv: Sākuma datums

en: End date
lv: Beigu datums

en: Log in
lv: Pieslēgties

en: Link text
lv: Saites teksts

en: Modified
lv: Modificēts

en: @time ago
lv: pirms @time

en: Documents
lv: Dokumenti

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Calendar settings
lv: Kalendāra iestatījumi

en: Add link
lv: Pievienot saiti

en: Edit link
lv: Rediģēt saiti
