Office 365 Connector (3.0.14) - en to ru translation catalogue (27 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: Type
ru: Тип

en: Subject
ru: Тема

en: error
ru: ошибка

en: Message
ru: Сообщение

en: Link
ru: Ссылка

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: Save
ru: Сохранить

en: Content type
ru: Тип материала

en: Location
ru: Место

en: File name
ru: Имя файла

en: Send
ru: Отправить

en: Recipient
ru: Получатель

en: Start date
ru: Дата начала

en: End date
ru: Дата окончания

en: Log in
ru: Войти

en: Link text
ru: Текст ссылки

en: Modified
ru: Изменено

en: @time ago
ru: @time назад

en: Documents
ru: Документы

en: Default value
ru: Значение по умолчанию

en: Calendar settings
ru: Настройки Calendar

en: Add link
ru: Добавить ссылку

en: Edit link
ru: Ссылка на редактирование

en: API settings
ru: Параметры API

en: Start typing to find content or paste a URL.
ru: Начните вводить, чтобы искать материалы, или вставьте URL-адрес.
