Office 365 Connector (3.0.15) - en to et translation catalogue (22 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Type
et: Liik

en: Subject
et: Teema

en: error
et: veateade

en: Message
et: Teade

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Save
et: Salvesta

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Location
et: Asukoht

en: File name
et: Faili nimi

en: Send
et: Saada

en: Recipient
et: Adressaat

en: Start date
et: Alguskuupäev

en: End date
et: Lõpu kuupäev

en: Log in
et: Sisene

en: Link text
et: Lingi tekst

en: Modified
et: Muudetud

en: @time ago
et: @time tagasi

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Add link
et: Lisa link

en: Edit link
et: Muutmise link
