Office 365 Connector (3.0.15) - en to tr translation catalogue (25 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: Type
tr: Tip

en: Subject
tr: Konu

en: error
tr: hata

en: Message
tr: İleti

en: Link
tr: Bağlantı

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Save
tr: Kaydet

en: Content type
tr: İçerik tipi

en: Location
tr: Konum

en: File name
tr: Dosya ismi

en: Send
tr: Gönder

en: Recipient
tr: Alıcı

en: Start date
tr: Başlangıç Tarihi

en: End date
tr: Bitiş tarihi

en: Log in
tr: Giriş yapın

en: Link text
tr: Bağlantı metni

en: Modified
tr: Düzenlendi

en: @time ago
tr: @time önce

en: Documents
tr: Belgeler

en: Default value
tr: Varsayılan değer

en: Chat
tr: Sohbet

en: Add link
tr: Bağlantı ekle

en: Edit link
tr: Bağlantıyı düzenle
