Office 365 Connector (3.0.16) - en to lt translation catalogue (24 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Type
lt: Tipas

en: Subject
lt: Tema

en: error
lt: klaida

en: Message
lt: Žinutė

en: Link
lt: Nuoroda

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Save
lt: Saugoti

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Location
lt: Vieta

en: File name
lt: Failo pavadinimas

en: Send
lt: Siųsti

en: Recipient
lt: Gavėjas

en: Start date
lt: Pradžios data

en: End date
lt: Pabaigos data

en: Log in
lt: Prisijungti

en: Link text
lt: Nuorodos tekstas

en: Modified
lt: Redaguota

en: @time ago
lt: prieš @time

en: Documents
lt: Dokumentai

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Add link
lt: Pridėti nuorodą

en: Edit link
lt: Redagavimo nuoroda
