Office 365 Connector (3.0.17) - en to dz translation catalogue (10 entries)

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: error
dz: འཚོལ་བ།

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: Location
dz: གནས་ཁོངས།

en: Log in
dz: ནང་བསྐྱོད།

en: @time ago
dz: @time གི་ཧེ་མ།
