Office 365 Connector (3.0.17) - en to te translation catalogue (16 entries)

en: Body
te: వివరము

en: Type
te: రకం

en: Subject
te: విషయం

en: error
te: సమస్య

en: Message
te: సందేశం

en: Link
te: లింకు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Location
te: ప్రాంతం

en: Send
te: పంపించు

en: Log in
te: ప్రవేశించు

en: Link text
te: లంకె పాఠ్యం

en: @time ago
te: @time క్రితం

en: Default value
te: అప్రమేయ విలువ

en: Calendar settings
te: క్యాలెండరు అమరికలు
