Office 365 Connector (3.0.18) - en to gu translation catalogue (15 entries)

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Subject
gu: વિષય

en: error
gu: ભુલ

en: Message
gu: સંદેશ

en: Link
gu: કડી

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Save
gu: સાચવો

en: Location
gu: સ્થાન

en: File name
gu: ફાઈલનું નામ

en: Send
gu: મોકલો

en: Link text
gu: કડી શીર્ષક

en: @time ago
gu: @time પહેલા

en: Default value
gu: મૂળભૂત કિંમત
