Office 365 Connector (3.0.2) - en to pt translation catalogue (24 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: Type
pt: Tipo

en: Subject
pt: Assunto

en: error
pt: erro

en: Message
pt: Mensagem

en: Settings
pt: Configurações

en: Name
pt: Nome

en: Save
pt: Salvar

en: Content type
pt: Tipo de conteúdo

en: Location
pt: Localização

en: File name
pt: Nome do arquivo

en: Send
pt: Enviar

en: Recipient
pt: Destinatário

en: Start date
pt: Data inicial

en: End date
pt: Data final

en: Log in
pt: Entrar

en: Link text
pt: Texto do link

en: Modified
pt: Modificado

en: @time ago
pt: @time atrás

en: Documents
pt: Documentos

en: Default value
pt: Valor padrão

en: Calendar settings
pt: Configurações do calendário

en: Add link
pt: Adicionar link

en: Edit link
pt: Link "editar"
