Office 365 Connector (3.0.20) - en to ug translation catalogue (14 entries)

en: Type
ug: تىپى

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Content type
ug: مەزمۇن تۈرى

en: Location
ug: ئورنى

en: File name
ug: ھۆججەت نامى

en: Send
ug: يوللاش

en: Recipient
ug: قوبۇل قىلغۇچى

en: Log in
ug: كىرىش

en: @time ago
ug: بۇرۇن@time

en: Add link
ug: ئۇلىنىش قوشۇش
