Office 365 Connector (3.0.21) - en to bs translation catalogue (15 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: Type
bs: Tip

en: Subject
bs: Naslov

en: error
bs: greška

en: Message
bs: Poruka

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Content type
bs: Tip sadržaja

en: Location
bs: Lokacija

en: Send
bs: Pošalji

en: Log in
bs: Prijavi se

en: @time ago
bs: prije @time

en: Default value
bs: Defaultne postavke

en: Edit link
bs: Izmjeni link
