Office 365 Connector (3.0.21) - en to is translation catalogue (20 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Type
is: Gerð

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: error
is: villa

en: Message
is: Skilaboð

en: Link
is: Hlekkur

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Save
is: Vista

en: Content type
is: Efnisgerð

en: Location
is: Staðsetning

en: File name
is: Skráarnafn

en: Send
is: Senda

en: Recipient
is: Viðtakandi

en: Start date
is: Hefst þann:

en: End date
is: Lýkur þann:

en: Log in
is: Skrá  inn

en: @time ago
is: @time síðan

en: Default value
is: Sjálfgildi

en: Edit link
is: Breyta tengli
