Office 365 Connector (3.0.22) - en to ku translation catalogue (17 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Type
ku: جۆر

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: error
ku: هه‌ڵه‌

en: Message
ku: پەیام

en: Link
ku: بەستەر

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Location
ku: شوێن

en: File name
ku: ناوی پەڕگە

en: Send
ku: بینێره‌

en: Recipient
ku: وەرگر

en: Log in
ku: چوونە ژوورەوە

en: @time ago
ku: @time لەمەوبەر

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی

en: Add link
ku: بەستەر زیادبکە
