Office 365 Connector (3.0.23) - en to ar translation catalogue (21 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Type
ar: النوع

en: Subject
ar: الموضوع

en: error
ar: خطأ

en: Message
ar: الرسالة

en: Link
ar: رابط

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Save
ar: حفظ

en: Location
ar: الموضع

en: File name
ar: اسم الملف

en: Send
ar: أرسل

en: Recipient
ar: المتسلم

en: Start date
ar: تاريخ البداية.

en: End date
ar: تاريخ النهاية.

en: Log in
ar: تسجيل الدخول

en: Link text
ar: نص الرابط

en: Modified
ar: تم التعديل

en: @time ago
ar: منذ @time

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية

en: Add link
ar: إضافة رابط
