Office 365 Connector (3.0.23) - en to kk translation catalogue (14 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Type
kk: Тип

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: error
kk: Қате

en: Message
kk: Хабарлама

en: Link
kk: Сілтеме

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Save
kk: Сақтау

en: Location
kk: Орналасуы

en: Send
kk: Жіберіңіз

en: Recipient
kk: Қабылдаушы

en: Log in
kk: Кіру

en: @time ago
kk: @time бұрын
