Office 365 Connector (3.0.23) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Body
si: බඳ

en: Type
si: වර්ගය

en: Subject
si: කාරණය

en: error
si: දෝෂය

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Name
si: නම
