Office 365 Connector (3.0.23) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: Type
sr: Tип

en: Subject
sr: Предмет

en: error
sr: грешка

en: Message
sr: Порука

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Save
sr: Сачувај

en: Recipient
sr: Прималац

en: Log in
sr: Пријави се

en: @time ago
sr: Пре @time

en: Default value
sr: Подразумевана вредност
