Office 365 Connector (3.0.24) - en to km translation catalogue (17 entries)

en: Body
km: តួ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: error
km: កំហុស

en: Message
km: សារ

en: Link
km: តំណ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Location
km: ទីតាំង

en: File name
km: ឈ្មោះ​ឯកសារ

en: Send
km: ផ្ញើ

en: Recipient
km: អ្នកទទួល

en: Log in
km: ចូល

en: @time ago
km: @time កន្លង​ទៅ

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម

en: Add link
km: បន្ថែម​តំណ
