Office 365 Connector (3.0.24) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: Body
ml: ഘടന

en: Type
ml: തരം

en: Subject
ml: വിഷയം

en: error
ml: പ്രശ്നം

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Name
ml: പേര്

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Recipient
ml: സ്വീകർത്താവ്

en: @time ago
ml: @time സമയം മുമ്പ്
