Office 365 Connector (3.0.24) - en to uk translation catalogue (29 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: Type
uk: Тип

en: Subject
uk: Тема

en: error
uk: помилка

en: Message
uk: Повідомлення

en: Link
uk: Посилання

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Save
uk: Зберегти

en: Location
uk: Місце розташування

en: File name
uk: Назва файла

en: Send
uk: Надіслати

en: Recipient
uk: Отримувач

en: Start date
uk: Початкова дата

en: End date
uk: Кінцева дата

en: Log in
uk: Вхід

en: Link text
uk: Текст посилання

en: Modified
uk: Змінено

en: @time ago
uk: @time тому

en: Documents
uk: Документи

en: Default value
uk: Базове значення

en: Search Files
uk: Пошук файлів

en: Chat
uk: Чат

en: Add link
uk: Додати посилання

en: Edit link
uk: Посилання на редагування

en: API settings
uk: Налаштування API

en: Recent Files
uk: Останні файли

en: Call
uk: Виклик

en: Start typing to find content or paste a URL.
uk: Почніть друкувати, щоб знайти вміст або вставте URL-адресу.
