Office 365 Connector (3.0.3) - en to sk translation catalogue (27 entries)

en: Body
sk: Text

en: Type
sk: Typ

en: Subject
sk: Predmet

en: error
sk: chyba

en: Message
sk: Správa

en: Link
sk: Odkaz

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Save
sk: Uložiť

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Location
sk: Umiestnenie

en: File name
sk: Názov súboru

en: Send
sk: Odoslať

en: Recipient
sk: Príjemca

en: Start date
sk: Dátum od

en: End date
sk: Dátum do

en: Log in
sk: Prihlásenie

en: Link text
sk: Text odkazu

en: Modified
sk: Upravené

en: @time ago
sk: pred @time

en: Documents
sk: Dokumenty

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Open links in a new window
sk: Otvoriť linky v novom okne

en: Calendar settings
sk: Nastavenia kalendára

en: Add link
sk: Pridať odkaz

en: Edit link
sk: Upraviť link

en: API Settings
sk: Nastavenia API
